prowebci.com

LAVERDA M300 BİÇERLER DÜZGÜNLERDE

1 TL
KONYA / Karatay
İlan Numarası
238
İlan Tarihi
12-03-2014
Marka
Laverda
Model
M300
Model Yılı
2014
Çalışma Saati
0
Kabin
Lastik
Çekiş
Klima
Kaporta
Rektefiye
Turbo Şarj
İntercooler
Çeltik Paleti
Sarsak Sayısı
Batör Durumu
Geri Kusma
Dönüm Ölçer
Takas
Kimden
Bayi / Plaza
Düzgünler Otomotiv
Tel
0332 342 50 46
Cep
0532 314 30 68
İlan Sahibine Mesaj Gönder
İLAN AÇIKLAMASI

DÜZGÜNLERden

Yüksek performans, düşük masraflı LAVERDALAR

LAVERDA M300

LAVERDA M300 MSC T

Free Flow Biçme Tablası

Zorlu şartlarda dahi sürekli besleme ve eşit biçim

Büyük çaplı helezon: Geniş kanatlı ve büyük çaplı helezon sayesinde besleme kapasitesi artırılır ve geliştirilir.

Açık profilli şasi: daha iyi bir görüş açısı sağlar (ürün akışı kontrolünü kolaylaştırır) ve uzun saplı ekinlerin aktarımı kolaylaşır. Şasi, biçme tablası bağlama-ayırma işlemlerini basitleştirecek şekilde tasarlanmıştır.

Tabla / makine bağlantısı: biçme tablaları, tüm elektrikli ve hidrolik kontroller için bir merkezi çoklu bağlantı sistemine sahiptir. Bu sistem, bağlantıyı hızlı, basit ve hassas bir işlem haline getirir.

Hidrostatik tahrikli dolap: yeniden tasarlanmış dişlere, tıkanmayan bıçaklara (Schumacher sistemi) ve basitleştirilmiş tahrik elemanlarına sahiptir. Bu parça birleşimi sayesinde dolabın, yatık ekin şartlarındaki denge ve performansını geliştirir ve neredeyse hiç bakım gerektirmez.

WWHP ürün elevatörü

 

 

COMFORT CAB

En iyi çalışma koşullarını sağlayarak verimliliği en üst seviyeye çıkarmak için operatörün gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlandı.

Her yönde görüş açısı: Geniş ön cam ve dane deposu gözetleme camı, seviyenin ve dane kalitesinin sürekli olarak izlenebilmesini sağlar.

Kolay erişim: Teleskopik merdiven ve geniş kabin girişi.

Işık şiddeti ayarlanabilen H9 farlar: hasat koşulları elverdiği sürece gece şartlarında tam görüş açısıyla çalışmanıza imkan tanır.

Kolçağa tümleşik Çok işlevli kol: Ergonomik ve sezgisel kullanım sağlar.

Görünüm: Son teknoloji gri kaplamalı tavan ve kabin tabanı ve açık gri renkli iç döşeme.

Kolçağa tümleşik Çok işlevli kol: Ergonomik ve sezgisel kullanım sağlar.

Maksimum konfor: Havalı süspansiyonlu koltuk, klima sistemi ve isteğe bağlı olarak: taşınabilir soğutucu, radyo ve CD çalar, renkli görüntülü kamera ve GPS uydu sistemi.

Agco Power Motor

Euro III/B emisyon seviyeli Agco Power motorlar; düşük yakıt tüketimi, maksimum tasarruf ve uzun kullanım ömrü sağlamak için tasarlanmıştır.

Bu motorlar, atmosfere salımları kullanım ve bakım üzerinde herhangi bir olumsuz etki oluşturmadan azaltan ve yakıtı daha etkili şekilde kullanarak kullanım masraflarını düşüren SCR (Seçimli Katalitik İndirgeme) ve DOC (Dizel Oksitleme Katalizörü) teknolojilerine sahiptir.

 

FİYAT İÇİN İRTİBATA GEÇİNİZ